כיור עם מגבות, סבון ומראה

בידה לנשים בהריון – כיצד הוא יכול לעזור להן

בידה לנשים בהריון

כיצד הוא יכול לעזור להן

כשאישה נכנסת להריון, דברים שקודם לכן היה לה מאוד קל לבצע מבחינה פיזית, הופכים להיות הרבה יותר מורכבים ככל שהריון מתקדם, בגלל השינויים הגופניים שהיא עוברת. תנועות מסוימות שקודם היא יכולה היתה לבצע בקלות, הופכים להיות מורכבים יותר, דברים מאוד פשוטים שביום יום נתפסים כמובנים מאליהם, הופכים להיות בעת הריון לדברים שדורשים הרבה משאבים, זמן, סבלנות וכוח.

יש מצבים מסוימים שהקושי הזה דורש הסתגלות ושינוי מסוים בהרגלים ישנים. אפילו אם מדובר בדברים בסיסיים, הרי שצריך להתרגל למצב החדש ויש לדעת כיצד להתמודד איתו בצורה נכונה. לשם כך גם רצוי להיעזר באמצעים שיכולים להקל במידה ניכרת.

דוגמא טובה היא כל העניין של ישיבה על האסלה. על פניו זה נראה דבר מאוד בסיסי, מאוד פשוט, ואכן זה כך רק לא בתקופת הריון. בימים רגילים אישה הולכת לשירותים מספר פעמים ביום, ואין לה שום בעיה לנקות את אזור הישבן אחרי שהיא מסיימת לעשות את הצרכים שלה. בתקופת הריון, מבחינה פיזית זה יותר מורכב, קשה מאוד לנקות את האזור כשהגוף הרבה יותר גדול וכבד.

הפתרון במצב כזה, הוא בידה לנשים בהריון. מדובר על מתקן בידה שמותקן על גבי האסלה, ומאפשר לאישה לנקות את הישבן שלה אחרי שהיא מסיימת לעשות את הצרכים, בלחיצת כפתור. בצורה מאוד פשוטה ונוחה. היא לא צריכה לבצע תנועות חדות, היא לא צריכה לנוע באי נוחות, המתקן מותאם לצרכים שלה.

לפני שנפרט את כל היתרונות של בידה לנשים בהריון, צריך להדגיש שמדובר על מתקן מאוד פשוט להתקנה על גבי האסלה, ואפשר להתקין אותו בכל תא שירותים. לכן, האישה יכולה ליהנות ממנו לא רק בבית שלה, אלא גם בבית העסק. בין אם מדובר במקום שלה או בעסק בו היא עובדת כשכירה. כך גם כשהיא בבית וגם כשהיא בעבודה, היא יכולה ליהנות מאפשרות לעשות את הצרכים ולשמור על אזור הישבן נקי, בצורה פשוטה ונוחה.

 

היתרונות של בידה עבור נשים בהריון

היתרון הראשון כאמור, אפשרות לשטוף את האזור מבלי להתאמץ יותר מדי. התהליך הוא פשוט וקל. לחיצה על כפתור, ואז יוצאים מים נקיים שמנקים את האזור. כאשר אפשר לקבוע את עוצמת המים וכן את רמת הטמפרטורה שלהם.

היתרון השני, באופן טבעי מתקן כזה מאפשר לשמור על היגיינה מאוד גבוהה. בכל עת צריך לשמור על האזור נקי, על מנת שלא לחלות במחלות או לספוג זיהומים שונים, אחת כמה וכמה נכון הדבר כאשר האישה נמצאת בהריון. בזכות מתקן בידה באסלה, האישה יכולה ליהנות משטיפה איכותית, שתנקה את המקום היטב ולא תשאיר לכלוך.

צריך לציין עוד, שהמתקן גם מאפשר ייבוש של המקום, כך שאין צורך להשתמש במגבת או אמצעים אחרים. בסיום השטיפה, ניתן לייבש את המקום בצורה נוחה ואפקטיבית באמצעות המתקן.

למפרט מלא לחצו עכשיו  ====>

פתרונות להיגיינה אישית – מה אנחנו יכולים לעשות בשביל לשמור על ההייגינה שלנו
טיפול בפיסורה – כיצד בידה באסלה יכול לשמור על ההיגיינה שלנו
Close עגלת הקניות שלי
Close רשימת המשאלות
Recently Viewed Close
Close

Close
Navigation
Categories