חדר אמבטיה עם 2 כיורים, אמבטיה, מראות וארון עם מגבות

מושב אסלה שהופך כל אסלה לבידה

הבידה הינו מוצר הכרחי וחשוב בכל בית. באמצעותו ניתן לשמור על בריאות והיגיינת המשפחה, לסייע בטיפול בעיות רפואיות כדוגמת טחורים ופיסורה ובאופן כללי להתפנק על מושב אסלה משוכלל, יעיל וחכם!

היסטוריה של ניקיון

הבידה הינו מתקן שהומצא לפני מאות שנים אי שם במאה ה- 17. בידה מזכיר בתפקודו כיור או אמבטיה כאשר ייעודו הוא רחיצה ושמירה על ההיגיינה של האזורים האינטימיים בגוף. בבידה משתמשים על פי רוב בתום השימוש באסלה ומקובל לשבת עליו כאשר הגב פונה לברז המים, על אף כי ניתן גם לשבת הפוך. המבנה הסטנדרטי של בידה הינו כיור עשוי פורצלן עם פתח ניקוז וברז מים. כיום הבידה נפוץ במיוחד במדינות אירופה, ארצות ערב ואמריקה הלטינית. חברת פלסתום תעשיות בע”מ משווקת מוצרי בידה “כחול-לבן” המהווים חלק אינטגרלי ממתקן האסלה עצמו ופועלים בארץ ובעולם למעלה מ 30 שנה.

מושב אסלה – חיסכון במקום כסף ומאמץ

בידה של בידן הינו למעשה מושב אסלה בידה משוכלל אשר מורכב באופן ישיר על מושב האסלה הרגיל ומייתר את הצורך במתקן נוסף בבית השימוש. לפיתוח יעיל זה יתרונות רבים: היתרון הראשון הינו חיסכון רב במקום. הבנייה הישראלית בניגוד לזו האירופאית, טרם התרגלה לרעיון של פונקציית הבידה. על כן, על פי רוב בתי השימוש אינם מותאמים למתקן נוסף הן מבחינת המקום והן מבחינת התשתית. המוצר של חברת בידן פותר את הבעיה תוך חיסכון במקום וכסף רב. יתרון נוסף הינו במאמץ הנדרש מהמעבר בין מתקן השירותים למתקן הבידה. במקום לנגב, לעבור, ולשטוף, ניתן לשבת בנינוחות וליהנות מזרמי מים משתנים, טמפרטורה חמימה וסילון אוויר המייבש את המקום.

בידן מותאם לכל צורך

לחברת בידן מוצרים רבים ומגוונים אשר תפקידם הוא לענות על כל צורך. המוצר הנמכר, היעיל והחסכוני ביותר של החברה, מכיל פונקציה של טמפרטורה משתנה עד 38 מעלות וכן פונקציית יבוש. מוצרים נוספים מכילים רק את אחת הפונקציות או פשוט זרם מים נעים ויעיל, כך שניתן להתאים את המוצר לכל כיס וצורך. עבור הגיל השלישי או אנשים בעלי מוגבלות פיזית, ניתן להזמין מושב אסלה עם הגבהה של 10 ס”מ המכיל זרם מים חמים וכן את אופציית הייבוש. פיתוח נדיר ויעיל במיוחד, הינו של מושב אסלה מוגבה המגיע עם שלט רחוק המאפשר הפעלה של זרם המים מרחוק תוך התחשבות מירבית בפרטיות ותחושת העצמאות של האדם.

נייר טואלט? מה זה?

השימוש במושב אסלה בידה  של בידן מייתר כמעט לחלוטין את הצורך בשימוש בנייר טואלט. מדובר בבשורה משמחת במיוחד שכן השימוש בנייר עלול להיות בעייתי, מזהם ומסוכן, במיוחד לאלו הסובלים מטחורים ופיסורה. בנוסף, שימוש בנייר טואלט הינו מזהם סביבתי. השימוש בבידה מאפשר שמירה על כדור הארץ, חיסכון בפסולת מיותרת וכל זאת תוך כדי פינוק אמיתי ושמירה על היגיינת הגוף.

רכישת בידה של בידן

ניתן לרכוש את מגוון מכשירי בידן השונים באתר – קליק לרכישה. או במוקד שירות וההזמנות בו תוכלו לקבל ייעוץ והתאמה של מכשיר הבידן שלכם. בטלפון:  03-6221333

לנוחיותכם – ניתן להזמין התקנה במעמד הרכישה או לבצע את ההתקנה באופן עצמאי.

בידה לבני הגיל השלישי
מדוע להתקין מושב אסלה חכם בידן במקום בידה?
Close עגלת הקניות שלי
Close רשימת המשאלות
Recently Viewed Close
Close

Close
Navigation
Categories