כיור ואסלה עם מושב אסלה בידה של בידן ומראה גדולה

טיפול בפיסורה – כיצד בידה באסלה יכול לשמור על ההיגיינה שלנו

טיפול בפיסורה

כיצד בידה באסלה יכול לשמור על ההיגיינה שלנו

לא מעט אנשים, מוצאים את עצמם מתמודדים עם פיסורה. מדובר על קרע או סדק שנוצר ברירית של פי הטבעת, מהאזור בו יוצאת הצואה מהגוף. תופעה זו גורמת לכאבים עזים וכן דימום.

מי שמתמודד עם פיסורה, צריך לפנות אל רופא מומחה על מנת לקבל טיפול, בשביל לתקן את המצב ובכך לשפר את איכות חייו. אחד הדברים שהרופא יקפיד עליו הוא, שהמטופל ישמור על ההיגיינה באזור זה, שכן אם המקום לא יהיה נקי לגמרי, המטופל יתקשה להחלים. במידה ולא שומרים על היגיינה באזור, התופעה יכולה להחמיר, עלולות להיווצר דלקות שונות, זיהומים ותופעות אחרות.

בשביל לשמור על ההיגיינה באזור, זה לא מספיק לנקות את הישבן ואת פי הטבעת בצורה רגילה, קרי בעזרת נייר טואלט. לא רק בגלל שזה לא מספק אפשרות לנקות את המקום באופן מלא, אלא שזה גם עלול מאוד לא נעים, בגלל המגע של הנייר עם האזור.

לכן הפתרון הטוב ביותר לצורך טיפול בפיסורה מבחינת היגיינה, הוא להשתמש במתקן בידה לאסלה. מדובר במתקן אותו ניתן להתקין על גבי האסלה בבית ובכל מקום אחר, וכך בכל פעם כשמסיימים לעשות את הצרכים, אפשר בלחיצת כפתור לבצע שטיפה במקום, עם מים נקיים, בעוצמה שאנחנו מחליטים עליה וכן ברמת טמפרטורה שאנחנו קובעים.

חשוב להדגיש, התקנת מתקן בידה לאסלה הוא דבר מאוד פשוט ונוח, הוא יכול להתבצע על ידנו על פי הוראות שמופיעות על גבי האריזה. מדובר במתקן פשוט אך מאוד איכותי. לכן אם יש צורך אפשר להתקין אחד כזה גם בבית וגם בעסק.

כיצד מתקן בידה יכול לעזור במקרה של פיסורה?

 

אחד הדברים החשובים ביותר שצריך לדאוג להם כאשר מתמודדים עם פיסורה, זה לשמור על אזור הישבן ופי הטבעת נקי. כך מונעים אפשרות להחמרה במצב, בין אם זה על ידי התפתחות של דלקות, זיהומים ודברים אחרים. מעבר לכך, מדובר באזור מאוד רגיש והמגע איתו יכול להיות מאוד לא נעים, בפרט כשמדובר על מגע של נייר טואלט.

מתקן בידה לאסלה יכול לעזור בכך, שכן בכל פעם כשמסיימים לעשות את הצרכים, אפשר ללחוץ על כפתור שישטוף את הישבן ואת פי הטבעת במים, ואז כל האזור מתנקה. בכך אנחנו מרוויחים שני דברים. ראשית, המים שוטפים את כל האזור באופן מלא ושום דבר לא מתפספס. זה הופך את האזור להרבה יותר היגייני. שנית, כך אנחנו נמנעים מלהעביר נייר טואלט על האזור ולא צריכים לגעת באזור הרגיש, באופן שעלול להכאיב.

בסיום התהליך, המתקן גם מייבש את המקום ממים, מה שאומר שלא נשארת רטיבות וגם אין צורך להשתמש במגבת, ונמנעת חוסר הנעימות שבכך.

כאשר האזור הוא היגייני ונקי, יהיה לנו הרבה יותר קל לעבור את כל שלבי הטיפול בפיסורה, יהיה לנו הרבה יותר קל להחלים ממנו ולשפר במידה ניכרת את איכות החיים שלנו.

למפרט מלא לחצו עכשיו  ====>

בידה לנשים בהריון – כיצד הוא יכול לעזור להן
הנוחות בשימוש של בידן עם הגבהה
Close עגלת הקניות שלי
Close רשימת המשאלות
Recently Viewed Close
Close

Close
Navigation
Categories