חדר האמבטיה ושירותים עם כיור ואסלה

בידה – שמירה על ההיגיינה בימי הקיץ החמים

בידה – שמירה על ההיגיינה בימי הקיץ החמים

בימי קיץ חמים, אנחנו נאלצים להתמודד עם זיעה כתוצאה מהטמפרטורות הגבוהות ותנאי הלחות. הזיעה הזאת, מעבר לאי הנוחות שהיא גורמת לנו במהלך היום, גם יכולה לפגוע בהיגיינה שלנו. אנחנו מרגישים את זה במקומות שונים בגוף.

כך למשל, אנחנו נאלצים להתמודד עם זיעה באזורי הפנים, באזור בית השחי, באזור החזה, הרגליים וכן באזור המפשעה והישבן. יש אנשים שמתמודדים עם תופעות של הזעת יתר כתוצאה מתנאי הלחות וטמפרטורה גבוהה, יש אנשים שפחות סובלים מזה במהלך הקיץ ובכל זאת, הם יכולים להרגיש את הזיעה זולגת על הגוף שלהם. דבר שהוא לא נעים.

ישנן דרכים שונות כיצד להתמודד עם זיעה במהלך היום ולשמור על ההיגיינה שלנו. בכל אזור של הגוף אנחנו נתמודד עם התופעה בצורה אחרת ובכלים מגוונים. בין אם זה באמצעות תכשירים ובין אם זה באמצעות סבונים או פריטים אחרים.

אחד האמצעים שיכולים לעזור לנו לשמור על ההיגיינה בימי קיץ חמים, הוא בידה. אנחנו יכולים להתקין מתקן בידן על האסלה, וכך בכל פעם כשאנחנו יושבים לעשות את הצרכים שלנו, הרי שאנחנו יכולים לשמור על האזור נקי באופן מלא אחרי שאנחנו מבצעים שטיפה מלאה במקום. זה מאפשר לנו לשמור על ההיגיינה של המקום בצורה מושלמת, הרבה יותר מאשר מה שמאפשרים לנו אמצעים אחרים.

 

לפני שאנחנו נסביר כיצד בידה לאסלה יכול לעזור לנו לשמור על ההיגיינה בימי קיץ חמים, נסביר בקצרה כיצד המתקן פועל. אנחנו מתקנים אותו על גבי האסלה, אנחנו יכולים לעשות את זה לבד או בעזרת איש מקצוע, וכך בכל פעם כשאנחנו מסיימים לעשות את הצרכים שלנו, כל מה שאנחנו צריכים לעשות זה ללחוץ על כפתור, על מנת שהבידן יתחיל לעבוד, ומים ישטפו את הישבן שלנו. אנחנו יכולים לתאם את העוצמות של זרימת המים ושל הטמפרטורה שלהם.

היתרון של בידה על פני המצב הקיים, במקום שאנחנו נצטרך להשתמש בנייר טואלט, אנחנו פשוט יכולים לשטוף את הישבן בצורה הרבה יותר נעימה, הרבה יותר פרקטית ונוחה.

כיצד בידן עוזר לשמור על ההיגיינה בימים חמים

מאחר ובימים חמים אנחנו מזיעים לא מעט, בשביל לשמור על ההיגיינה שלנו, אנחנו צריכים לשטוף היטב את הגוף שלנו. מוטב לנו לעשות את זה באמצעות בידן בכל פעם כשאנחנו מסיימים לעשות את הצרכים שלנו, ולא פעם ביום במקלחת ובטח לא באמצעות נייר טואלט.

צריך לציין, לא רק שהבידן שוטף את המקום ומנקה אותו, אלא שהמים ששוטפים את המקום יוצרים תחושה הרבה יותר נעימה בגוף, מרעננים את האזור. לאחר מכן, כשאנחנו מסיימים את השטיפה, אנחנו יכולים לייבש את האזור וכך אנחנו יכולים לחזור ולתפקד כרגיל.

צריך לציין, מתקן כזה יכול להתאים הן למבני מגורים והן למבני עסקים וכמובן גם למבני ציבוריים.

למפרט מלא לחצו עכשיו  ====>

איך התקנת בידן בשירותים תשפר לנו את איכות החיים
התקנת בידן כמה פשוט ככה יעיל
Close עגלת הקניות שלי
Close רשימת המשאלות
Recently Viewed Close
Close

Close
Navigation
Categories