תמונה של מגבות וסבון בחדר האמבטיה

בידה- חיסכון נייר – כך אנחנו יכולים לחסוך בנייר בצורה אפקטיבית

בידה- חיסכון נייר

כך אנחנו יכולים לחסוך בנייר בצורה אפקטיבית

אחד הדברים איתם העולם כולו מתמודד, ואנחנו כפרטים מתמודדים באופן אישי בביתנו או במקום העבודה שלנו, זה כל הנושא של צריכה מוגברת של נייר. לכולם ברור מה המחיר של צריכה זו, בין אם מדובר במחיר סביבתי, כלכלי, בריאותי ועוד ולכן כל הזמן יש ניסיונות לחפש פתרונות יעילים כיצד לצמצם אותה.

כבר היום, כל אחד מאיתנו יכול להשתמש בכלים חלופיים ובשיטות שונות בשביל לצמצם את צריכת הנייר. זה נכון גם בהיבט האישי, הביתי, וזה נכון גם בהיבט העסקי, המקצועי. מה שנכון לעשות בבית, נכון גם לעסוק בעסק ובמקרים מסוימים, אפילו אפשר לעשות בכל אחד מהם, דברים נוספים שיאפשרו לנו לחסוך בנייר.

במאמר זה אנחנו מבקשים להציג לכם 4 פתרונות עבור חיסכון בנייר. מדובר בפתרונות פשוטים, יעילים, נוחים, ולא פחות חשוב, פתרונות זולים. לא מדובר פה בדברים שדורשים שינויים מרחיקי לכת והקצאת משאבים גדולה. כל מה שנדרש מאיתנו, זה פשוט לשנות ולו במעט הרגלים ישנים ולהתאים לעצמנו להרגלים חדשים, שעד מהרה יתגלו לא רק כחסכוניים אלא גם כיעילים יותר.

לפני שנציג את הפתרונות שלנו עבור חיסכון בנייר, צריך לומר שאנחנו יכולים למצוא עוד מגוון של פתרונות מעבר לכך. לכן, גם אם אנחנו מציגים רק את הפתרונות הנ”ל, זה לא אומר שאי אפשר למצוא עוד דרכים כיצד לחסוך בשימוש בנייר, בבית או בעסק.

4 עצות יעילות לחיסכון בנייר באופן יומיומי

התקנת בידה באסלה – כולנו רגילים לנגב את הישבן אחרי שאנחנו מסיימים לעשות את הצרכים שלנו, באמצעות נייר טואלט. אך האמת היא שמדובר בדרך מאוד בזבזנית ומאוד לא יעילה (גם לא בריאה).

 

הדרך הטובה והחסכונית לנקות את הישבן שלנו היא באמצעות התקנת בידה בשירותים על גבי האסלה, כך בכל פעם כשאנחנו מסיימים לעשות את הצרכים שלנו, אנחנו יכולים לשטוף את הישבן בצורה נוחה ופשוטה. זה הרבה יותר היגייני וכמובן שזה חוסך את השימוש בנייר טואלט. אנחנו נרגיש מהר מאוד בהבדל, גם מבחינת נוחות, גם מבחינת ההיגיינה וכן כאמור, מבחינה כלכלית.

שימוש במגבות מטבח – אחת הרעות החולות שלנו היא, שאנחנו מתעקשים להשתמש בגלילי נייר במטבח, זאת למרות שאנחנו יכולים להשתמש במגבות מטבח, אשר בכל פעם אפשר לכבס אותן. מעבר לשימוש במגבות מטבח, חוסך את השימוש באותם גלגלים, ומן הסתם, מונע בזבוז נייר לחינם.

מחזור נייר לצרכים שונים – בין אם זה בבית ובין אם זה בעסק, אנחנו משתמשים בלא מעט נייר לצרכים שונים, כשהרבה פעמים, אנחנו משתמשים רק בחלק מהנייר ולא בכולו, לעיתים אנחנו משתמשים בצד אחד שלו ולא בשני הצדדים. אנחנו יכולים לחסוך נייר, על ידי מיחזור שלו. פשוט לכתוב על האזורים שלא השתמשנו בהם. ככה אנחנו חוסכים נייר בצורה אפקטיבית.

מכונת ייבוש ידיים – עצה זו יעילה בעיקר לבתי עסק מסוגים שונים. במקום להציע גלילי נייר בשירותים, איתם אפשר לייבש את הידיים, אנחנו יכולים להתקין מכונות ייבוש. זה הרבה יותר נעים והרבה יותר חסכוני. כך אנחנו לא משתמשים כלל בנייר לייבוש הידיים.

למפרט מלא לחצו עכשיו  ====>

השוואה בין סוגי בידה שונים
פתרונות להיגיינה אישית – מה אנחנו יכולים לעשות בשביל לשמור על ההייגינה שלנו
Close עגלת הקניות שלי
Close רשימת המשאלות
Recently Viewed Close
Close

Close
Navigation
Categories