תמונה של חדר אמבטיה ושירותים

ארבע טעויות נפוצות כשחושבים על בידה

ארבע טעויות נפוצות כשחושבים על בידה

הרבה פעמים כשאנחנו חושבים על מוצרים או שירותים מסוימים, מסיבות שונות נוצרות אצלנו דעות קדומות או סטיגמות, אשר נקבעות ואנחנו כבר לא יכולים לשנות אותן. לא משנה שאין בין הסטיגמה לבין המציאות בשטח, שום קשר.

אותן סטיגמות יכולות להיקבע אצלנו כתוצאה מסיבות שונות, בין אם זה בגלל דברים היסטוריים שאנחנו זוכרים לגבי אותם מוצרים, בין אם זה בגלל תדמיות שונות שנוצרו לנו לגבי אותם מוצרים וכן מסיבות אחרות. אך אם אנחנו נבחן את אותן הסטיגמות לעומק ובצורה אובייקטיבית נגלה מאוד מהר, שכל מה שחשבנו, לא בהכרח מדויק ולא בהכרח נכון, ולעיתים זה עובד לטובתנו.

אחת הדוגמאות הטובות לכך הוא לגבי מתקן בידה לאסלה. יש לא מעט אנשים שיש להם הנחות יסוד מסוימות לגבי מתקן זה ולכן הם אפילו לא מוכנים לבדוק האם משתלם להם להתקין אותו בחדר השירותים בבית או בעסק, הם לא בודקים האם מדובר במתקן טוב ויעיל עבורם או שמה, כפי שהם מניחים, מדובר במתקן יקר ולא שימושי.

אנחנו כאן בשביל להפריך מספר טעות נפוצות בהקשר של מתקן בידה לאסלה. אנחנו עושים זאת מתוך כוונה להוכיח, שמדובר במתקן איכותי, יעיל, בטוח וזול, אשר יכול להתאים לכל חדר שירותים, בכל בית, עסק או מקום אחר. אנחנו רוצים לגרום לכם לשנות את הנחות היסוד שיש לכם לגבי מתקן זה, מתוך כוונה שתתקינו אותו ותיהנו ממנו.

 

נכון ולא נכון לגבי מתקן בידה לאסלה

טעות ראשונה – מתקן בידה לוקח יותר מדי מקום בשירותים ואין איפה להתקין אותו

לא נכון – בעבר, אומנם היה נהוג להתקין מתקני בידה בנפרד מהאסלה, אך כיום אנחנו יכולים להתקין מתקני בידה על האסלה. מדובר על מושב לאסלה משולב בבידה. הוא חוסך מקום ולא דורש התקנה של מתקן נוסף בנפרד.

טעות שנייה – הבידה משפריץ עלינו מים קרים בצורה לא פרופורציונאלית

לא נכון – במושבי בידה על אסלה, אנחנו יכולים לשלוט על הטמפרטורה של המים וכן על העוצמה שלהם. לכן אנחנו לא חייבים לספוג שפריץ של מים קרים, אלא אם אנחנו מעוניינים בכך.

טעות שלישית – בידה זה לעשירים, למי יש כסף לממן את זה?

לא נכון – אולי פעם, כשהיה צריך להתקין מתקן בידה בנפרד ממתקן אסלה, אז זה היה מיועד לעשירים, אך כיום כשמדובר במושב בידה על האסלה, הרי שהוא מיועד לכולם וכל אחד יכול להתקין אותו בבית או בעסק.

ראשית, העלות של המתקן היא מאוד זולה.שנית, מדובר במתקן חסכוני, מאחר והוא מונע את הצורך לקנות נייר טואלט. שלישית, הוא מפחית עלויות שימוש במים.

טעות רביעית – למרות שהבידה ישטוף הכל עם מים, עדיין צריך לנגב את המקום.

לא נכון –  הבידה לא רק שוטף את המקום בצורה מדויקת וקפדנית, הוא גם מייבש את המקום באופן מלא, מה שמספק תחושה נוחה ונעימה אחרי השימוש. באופן כללי, מדובר על מתקן ששומר על ההיגיינה שלנו בצורה טובה, הרבה יותר מאשר שימוש באסלה ובנייר טואלט באופן רגיל וזה כמובן משפר את איכות החיים שלנו.

למפרט מלא לחצו עכשיו  ====>

הנוחות בשימוש של בידן עם הגבהה
חשיבות השימוש בבידה לשמירה על היגיינה אישית
Close עגלת הקניות שלי
Close רשימת המשאלות
Recently Viewed Close
Close

Close
Navigation
Categories