תמונה של חדר אמבטיה ושירותים

שיפוץ דירה? עוברים לבית חדש? זה הזמן להשתדרג ולהתפנק – בידה של בידן

חדר השירותים והאמבטיה הוא בדרך כלל החדר הקטן ביותר בבית, התכנון שלו מאתגר ודורש קצת תשומת לב לפרטים.

בין בחירת הקרמיקה, הברזים או המקלחון עיצרו רגע וחישבו על האסלה, או יותר נכון על השימוש היום יומי באסלה וכיצד ניתן לשמור על היגיינה בצורה הטובה ביותר.

הכירו את בידן – מושב אסלה משולב בידה

הבידה הינו מתקן שמטרתו היא שטיפה וניקיון של האזורים האינטימיים בגוף, מכשיר הבידה המקורי הינו נפרד מהאסלה, אולם חברת בידן פלסתום פיתחה מוצר חדשני – מכשיר בידן שמותקן על גבי האסלה והופך את האסלה לבידה עם מים חמימים ומייבש.

בידה של בידן הוא מושב אסלה מתקדם אשר נועד לסייע בניקיון והיגיינה, לעומת מושב האסלה הרגיל שכולנו מכירים. הפונקציה העיקרית שלו היא שטיפה (לעומת שימוש בנייר טואלט), אולם הדגמים המתקדמים של בידן פלסתום מכילים אפשרויות נוספות כגון מים חמימים, ייבוש ועוד.

הבידה של בידן  מורכב בצורה פשוטה ונוחה על האסלה וחוסך את הצורך במקום למתקן נפרד. במקום להשתמש בניירות טואלט, התקינו בידה של בידן ותיהנו מניקיון איכותי ומהיר.

בידה משולב בחדר השירותים השירותים, תורם לשיפור איכות החיים של כל דיירי הבית. בשורה נהדרת אשר הופכת את חווית השימוש בשירותים לקלילה ונעימה. אין צורך בנייר טואלט, ניתן לקבוע את עצמת זרם המים, עצמת הטמפרטורה וכמובן להשתמש בפונקציית הטורבו המייבשת את האיזור האינטימי.

גם עבור נשים בהיריון מדובר בהקלה משמעותית. לסובלות מטחורים בזמן היריון, הבידה חוסך את הטרחה והזמן שבכניסה לאמבטיה ומאפשר שטיפה בנוחות ויעילות. יתר על כן, השימוש בבידה חוסך את הצורך בנייר טואלט, שהוא לא רק לא אקולוגי ומזיק לסביבה, אלא גם צובר אליו חיידקים רבים המסתובבים בבית השימוש. לשיפוץ מלא ויעיל של חדר האמבטיה, רק בידה של בידן.

רכישת בידה של בידן

ניתן לרכוש את מגוון מכשירי בידן השונים באתר – קליק לרכישה. או במוקד שירות וההזמנות בו תוכלו לקבל ייעוץ והתאמה של מכשיר הבידן שלכם. בטלפון:  03-6221333

לנוחיותכם – ניתן להזמין התקנה במעמד הרכישה או לבצע את ההתקנה באופן עצמאי.

Close עגלת הקניות שלי
Close רשימת המשאלות
Recently Viewed Close
Close

Close
Navigation
Categories