בידן לנשים

היגיינה נשית יומית, מתחילה בבידן.
בידה. מתקן השטיפה הקלאסי לאיברים האינטימיים, הומצא בצרפת כבר במאה ה- 17, נפוץ מאד במדינות אירופה, ביפן ובדרום אמריקה, אבל כאן עדיין לא התוודעו ליתרונותיו העצומים בהיבט הבריאות היומיומית של נשים.
אז נשים, הכירו את בידן, מושב האסלה – בידה המתקדם והחדשני בישראל, שעומד לשנות לכן את הרגלי הניקיון האינטימי. מעבר לתחושה הנעימה שמשרה השימוש בבידן, והיתרונות האקולוגיים שלו, ההקפדה על היגיינה גבוהה, מונעת מגוון מחלות זיהומיות, דלקתיות ואחרות הנפוצות בקרב נשים. בנוסף, ישנן לא מעט סיטואציות נשיות בחיים הדורשות התייחסות הגיינית אחרת, כמו: מחזור, דלקות וגינליות, דלקות שתן, טחורים, הריון, ולידה. במצבים רגישים אלו, השימוש הקבוע בבידן מקל מאד ואף מקדם ריפוי בצורה מהירה יותר וללא סבל מיותר, בנוסף לדרכים אחרות המומלצות ע”י הרופאים/ות.

מחזור חודשי
מעבר לניקוי באמצעות ניגוב, השטיפה בבידן מרעננת, יסודית יותר ומנקה את האיזור בקלות ומהירות.

הריון
השינוי הפיזי שחוות נשים במהלך הריון, מקשה על ההתנהלות היומיומית שלהן, וגם ההליכה לשירותים עשויה להפוך לאתגר. ניגוב האזור בנייר או במגבון הוא לעתים קשה מאד ולכן שטיפה בבידן מקלה מאד על שמירת ההיגיינה האינטימית בתקופה זו.
בנוסף, המשקל יוצר לחץ על החלק התחתון של הגוף ועשוי לגרום לטחורים ולפיסורה, ששטיפה בבידן מקלה עליהם מאד.

טחורים
השמירה על ההיגיינה המקסימלית היא קריטית לפתרון הבעיה. נייר או מגבון יכולים להחריף את המצב ולפתוח את הפצעים. רופאים ורופאות רבים ממליצים על שטיפות במים חמים וניקיון תכוף של האזור ובידן נותן את המענה המושלם לכך.

לידה
דימומים, טחורים, נפיחות של הפירנאום ועוד. כל אלה עשויים להמשך עוד זמן רב לאחר הלידה כאשר הטיפול בכל אלה צריך לעתים להיעשות, עם תינוק בידיים.
זרם הבידן החמים מסייע להפחתת לחץ באזור, ולניקוי וייבוש מלא ללא עזרת ידיים.
שימוש בבידן הוא נעים, לא אגרסיבי, מנקה את האזור בצורה מלאה ונותן תחושה נקייה לאורך זמן.
נשים המשתמשות בבידן מדווחות על הקלה משמעותית בבעיות וגינליות ואומרות, שלעולם לא יוכלו לחזור לניגוב בנייר או מגבון.

דלקות וגינליות
דלקות באזור זה הינן נפוצות מאד, ושימוש בנייר טואלט או מגבון עשוי להחריף אותן מעבר לתחושה הלא נעימה בזמן השימוש. שטיפה בבידן מספקת הקלה זמנית ומסייעת לשמירה על היגיינה גבוהה באזור הרגיש.

דלקות שתן
מחקרים מראים כי חיידקי האי קולי אחראים לרוב דלקות השתן בקרב נשים.
השמירה על היגיינה אינטימית באזור הינה קריטית להפחתת ומניעת דלקות אלה, ושימוש בבידן מאפשר זאת באופן מושלם

לייעוץ אישי השאירו פרטים או
חייגו עכשיו - 03-3769001

אנחנו זמינים לכל שאלה, חייגו אלינו או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
Close עגלת הקניות שלי
Close רשימת המשאלות
Recently Viewed Close
Close

Close
Navigation
Categories